Your SEO optimized title page contents

Palmiye Mobilya Dekorasyon

İlk insanların bir kısmı ağaçlarda yaşıyorlardı. Ahşap ile insan arasındaki ilişki bu nedenle insanlığın yeryüzüne ayak bastığı çağlara kadar uzanmaktadır. Hayatın her alanında doğallığa doğru yönelim olan günümüzde ahşap dekorasyonda öncü olan Palmiye Ahşap Dekorasyon, otel, villa, mağaza, mutfak dekorasyonunu en ince ve kaliteli işçilikle yapmakla beraber ayrıca kalem işi varak dekorasyonu ve pentur dekorasyonu da yapmaktadır. Kalem işi varak dekorasyonu Osmanlı’dan dünyaya yayılan önemli bir mimari işleme sanatıdır. Kalem işi çalışmalar mimaride genellikle kubbe, tavan ve duvarlarda, taş, bez, ahşap gibi malzemelerin üzerlerine altın varak ve renkli boyalar ile yapılan süslemelerdir. Klasik bir Türk sanatıdır. Kökeni Orta Asya’da, 8-9.yy. Uygur sanatına kadar gider. Pentur kısacası boyama ve resim anlamına gelir.

Ahşap dekorasyon ile ilgili her türlü büyük ölçekli veya küçük ölçekli çalışmalarımızda işinin ustası çalışanlarımızla en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye değil dünya çapında da başarılı pek çok işler ortaya çıkarmış olan firmamızın bu başarısı ahşap üzerinde uzun yıllar çalışmasından kaynaklanır. Her zevke uygun ahşap ürünlerin güzelliği hiç şüphesiz yetenekli ustaların el emeğine bağlıdır. Kendi hayalinizdeki özel isteklerinizde tecrübeli elemanlarımızın ellerinde gerçeğe dönüşür. Dekorasyon bir nevi süsleme sanatıdır. Yaşamımızın en önemli bölümü dört duvar arasında, ev veya iş gibi kapalı mekanlarda geçmektedir. Dekorasyon ve hatta dekorasyonda kullanılan renkler insanların iç dünyasına etki etmektedir. Dekorasyon aslında bir sanattır, konforu güzellikle birleştirme sanatıdır ve bu sanat özellikle ahşap gibi özel bir konuda usta ve yetkin ellerde en üst güzelliğe kavuşmaktadır.

Palmiye Ahşap Mobilya, ahşap gibi doğal bir malzemeyi en ince işçilik sanatı ile birleştirerek, el emeği ve  göz nuruyla ortaya son derece estetik ve başarılı işler çıkarır. Bizler için işimizin en önemli odak noktası insandır. Müşterilerimizin güvencesi motivasyonumuzun itici gücüdür. Önce insan düsturu ile kaliteden ödün vermeyen anlayışımız bugüne kadar ki başarılarımızın ana nedenidir. Kaliteyi en uygun fiyatla birleştirerek müşteri odaklı çözüm anlayışları sunmaktayız. Firmamız İstanbul 4. Levent’te faaliyet göstermekte, her türlü mimari iş ve projelerde en kaliteli hizmeti sunmaktadır.